Paweł Jaglarz

Paweł Jaglarz

Finalista Mister Opolszczyzny 2019

Jest Mistrzem Europy, Mistrzem Ukrainy, zdobywcą Pucharu Włoch, I Srebrnym Medalistą Mistrzostw Polski 2017 we fryzjerstwie damskim. Jest także zwycięzcą konkursu fryzjerskiego KREATOR 2017 w kategorii NEW LOOK damski, a w latach 2017 I 2018 został Fryzjerem Roku powiatu Nyskiego.

Paweł to osoba dla której fryzjerstwo to nie zawód a pasja wypełniająca całe jego życie. Pracuje w zawodzie fryzjera od wielu lat w salnie fryzjerskim w Paczkowie.

Zamiłowaniem Pawła są także podróże, dzięki którym może poznawać nowych ludzi, nowe możliwości oraz nowe trendy, a dzięki wielu szkoleniom w kraju i za granicą może łączyć obie te pasje. Paweł rozpoczął obecnie treningi do Mistrzostw Świata we fryzjerstwie w Japonii pod okiem swojej mistrzyni z Krakowa, która prowadzi go od początku jego kariery zawodowej i jest zawsze obecna przy każdym jego starcie na Mistrzostwach i Konkursach w Polsce i Europie. O swojej codziennej zespołowej pracy w salonie mówi: Staramy się, aby panowała u nas domowa atmosfera, a pobyt u fryzjera był relaksem.