Martin Cebula

Martin Cebula

Finalista Mister Opolszczyzny 2019

Martin ukończył studia o kierunku inżynier obróbki obrazu i poligrafii, na co dzień od kilku lat spełnia się również zawodowo w tym kierunku i pracuje jak grafik komputerowy w agencji reklamowej, gdzie nabiera doświadczenia i umiejętności pod okiem profesjonalnych grafików znanych na Opolszczyźnie. W międzyczasie odkrył zamiłowanie do wrappingu czyli oklejania samochodów folią, jest po kilku podstawowych kursach lecz nadal chce się rozwijać również w tej dziedzinie by zmieniać i nadawać nowe oblicza samochodom.

Od dwóch lat Martin odkrył również swoje drugie zamiłowanie do modelingu. Na swoim koncie ma już parę świetnych sesji dzięki którym nabiera wprawy w tym zawodzie i wchodzi z każdym krokiem na wyższy poziom. Brał udział nie tylko w sesjach zdjęciowych, ale i również w pokazach fryzur jak i prezentował się na wybiegach w kolekcjach projektantów. Jedne z ciekawszych projektów które ma na koncie to sesja z aktorką serialu “M jak miłość” gdzie grał główna role u boku aktorki, drugą ciekawą sesją były zdjęcia robione dla zagranicznego producenta ubrań.

Z innych zainteresowań lubi każdą formę sztuki i uwalniania emocji od ulotnej formy jaką jest rzeźba w lodzie poprzez rysowanie aż po sztukę tworzenia czegoś ciekawego z rzeczy nieużytecznych, lecz główne zajmuje się tworzeniem realistycznych portretów.