Jordan Miś

Jordan Miś

Finalista Mister Opolszczyzny 2019

Z wykształcenia zwieńczonego tytułem magistra biotechnologii, czerpie stabilizację zawodową i możliwość realizacji swoich zainteresowań. A tych w jego młodym jeszcze życiu nie brakuje. Rodzinną pasją i biznesem pozostaje tradycyjna, regionalna opolska restauracja z 30-letnią historią. Tutaj, pomagając rodzicom-restauratorom, znajduje przestrzeń do szczerych kontaktów z ludźmi. Lubi zajmować się organizacją eventów i spotkań okolicznościowych. Swoją empatią i pielęgnowaną elegancją, zachęca i zaprasza do biesiadnego stołu. Docenia wartość takich spotkań. To tu eksponuje się rodzinę i dostrzega jej piękno. Uwielbia podtrzymywać lokalne tradycje i odkrywać te dotąd nieznane. Wie, że to one są motorem zdrowego społeczeństwa.

Stara się być świadomym obywatelem, nie ulegającym płytkim trendom. Pielęgnuje konwersacje face to face. Lubi mówić i słuchać. Także bez telefonu w ręku.... Elokwencję traktuje jako bardzo pożyteczną i wartościową cechę. Dużo czasu spędza na sportowo, gdzie dominuje piłka nożna. Uczestniczy regularnie w sportowych spotkaniach, treningach i rozgrywkach. W zdrowym ciele zdrowy duch! Uwielbia turystykę śródziemnomorską. Podróże w ten zakątek świata to jego duże hobby. Poszerza światopogląd i inspiruje, także kulinarnie.

W swojej obywatelskiej świadomości stara się udzielać także w lokalnym samorządzie. Ceni sobie pomaganie drugiemu człowiekowi. Ceni autentyczne, szczere przyjaźnie. Jest związany od urodzenia z przepiękną Opolszczyzną - krainą swego życia. Tutaj chce być aktywnym zawodowo i życiowo.