Adrianna Bąk

Adrianna Bąk

2 Wicemiss Opolszczyzny 2019

Półfinalistka Miss Polski 2019

Absolwentka szkoły policealnej z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej wellness&spa w Opolu. Aktualnie pracuje w salonie kosmetycznym AnNails w Opolu, gdzie zajmuje się stylizacją paznokci i kosmetyką. Swoją przyszłość wiąże zarówno z kosmetyką, jaki i organizacją imprez okolicznościowych oraz eventów.

Uwielbia podróżować, kilka cudownych miejsc ma już za sobą, ale jej lista jest naprawdę długa. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę z którą spędza najwięcej swojego czasu. Kocha zwierzęta i jeśli mogłaby to przygarnęłaby wszystkie bezpańskie psy. Z chęcia angażuję się w każdą pomoc dla nich. Pasją Ady jest modeling i fotomodeling, którą traktuje jak odskocznię od codzienności.

Z Opolszczyzną związana jest od zawsze, gdyż urodziła się w Strzelcach Opolskich, gdzie mieszkała prawie 17 lat. Liceum ukończyła w Głubczycach, rodzinnym mieście rodziców, a aktualnie mieszka w Opolu, z którym wiążę swoją przyszłość. W konkursie Miss Opolszczyzny wzięła udział, ponieważ uważa że jest to niesamowita przygoda, która otwiera perspektywę na nowe doświadczenia, uczy pewności siebie i dostarcza wielu niezapomnianych emocji.