KILKA SŁÓW O…

Konkurs Miss Opolszczyzny to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców piękna i mody. Jest najważniejszym i największym konkursem piękności w województwie opolskim. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski. Organizatorką konkursu jest Anna Pabiś, 2 Wicemiss Polski 2013 i laureatka konkursów piękności na arenie międzynarodowej, m.in. w Chinach czy Malezji.

Wybory Miss Opolszczyzny to doskonała promocja województwa opolskiego. Ideą jest promowanie piękna kandydatek, które dbają o wizerunek i promocję firm partnerskich poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej gali finałowej.

Konkurs zwieńcza gala finałowa, podczas której zostaje wyłoniona najpiękniejsza mieszkanka województwa opolskiego. Nowo wybrana Miss Opolszczyzny przez rok nosi zaszczytny tytuł i koronę, jest niewątpliwie wizytówką naszego regionu.

Wszystkie laureatki konkursu Miss Opolszczyzny reprezentują województwo opolskie na dalszych etapach konkursu na arenie ogólnopolskiej, Miss Polski.

Udział w konkursie pozwala naszym finalistkom na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie telewizji czy modeling. Daje możliwość poznania nowych ludzi, przeżycia niezapomnianej przygody oraz pozwala uczestniczkom na lepsze poznanie siebie i uwierzenie we własne możliwości.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.