Kilka słów o konkursie Miss Opolszczyzny…

Konkurs Miss Opolszczyzny jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski organizowanego przez Missland Sp. z o.o.

Ideą wyborów regionalnych Miss Opolszczyzny jest promowanie piękna kandydatek, a także firm Partnerskich poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej gali finałowej. Najpiękniejsza mieszkanka Opolszczyzny przez rok nosi zaszczytny tytuł oraz koronę Miss Opolszczyzny.

Laureatki konkursu reprezentują nasz region w konkursie ogólnopolskim Miss Polski. Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling. Daje możliwość poznania nowych ludzi, przeżycia niezapomnianej przygody oraz pozwala uczestniczkom na lepsze poznanie siebie i uwierzenie we własne możliwości. Zwyciężczyni Miss Opolszczyzny jest niewątpliwie wizytówką naszego regionu.